niedziela, 26 lipiec 2020 13:57

Peruki syntetyczne – odmień swój wygląd

Peruki syntetyczne Hairly Peruki syntetyczne Hairly

Marzy Ci się szybka zmiana wyglądu, ale nie chcesz na nią wydawać majątku? Nie chcesz też farbować czy ścinać swoich włosów?

Możesz tego uniknąć, decydując się na peruki wykonane z włosów syntetycznych. Jest to rozwiązanie, które polecane jest dla osób chcących spontanicznie zmieniać co jakiś czas swój wygląd. Przekonaj się, dlaczego jeszcze warto zdecydować się na to rozwiązanie.

Peruki z włosów syntetycznych – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Peruki syntetyczne to produkty oferowane w przystępnych cenach. Są one tańsze od tych wykonywanych z włosów naturalnych. Zazwyczaj poleca się je do okazjonalnego stosowania. Do ich zalet zalicza się dobry stosunek ceny do jakości. Pozwalają uzyskać też ciekawy efekt w kilka chwil, bez konieczności ścinania czy farbowania swoich naturalnych włosów. Trzeba tutaj pamiętać o tym, że włosy syntetyczne mogą być do pewnego stopnia stylizowane. Można je czesać, ale zaleca się robić to jak najrzadziej. Perukę z włosów syntetycznych można też stylizować na ciepło. Trzeba jedynie pamiętać o tym, aby unikać bardzo wysokich temperatur. Zaleca się stosowanie urządzeń nagrzanych maksymalnie do 160 stopni. Peruk z włosów syntetycznych nie należy farbować, gdyż mogą one ulec zniszczeniu.

Czym kierować się przy wyborze koloru i długości peruki?

Jeżeli zależy Ci na jak najbardziej naturalnym efekcie, wybierz perukę tak, aby pasowała kolorystycznie do oprawy Twoich oczu oraz koloru skóry. Jeżeli chodzi o długość, to tutaj istotny jest kształt twarzy. W sytuacji, gdy nie jesteś pewna, jaka peruka będzie najlepsza dla Ciebie, zawsze możesz skonsultować się z pracownikami sklepu, który oferuje sprzedaż tego typu produktów.

Jeżeli nie peruki z włosów syntetycznych to co?

A co w sytuacji, gdy perukę chce się nosić częściej? Jednym z rozwiązań dającym kompromis pomiędzy perukami z włosów naturalnych i syntetycznych, są te mieszane. Dzięki nim można uzyskać bardziej naturalny efekt, bez konieczności wydawania dużej ilości pieniędzy.