Cieniowanie włosów to jedna z najbardziej popularnych technik stylizacji fryzur zarówno kobiecych, jak i męskich. Zastosowanie tej metody pozwala na uzyskanie unikalnego kształtu, lekkości i objętości włosów. Cieniowanie ułatwia też codzienną pielęgnację. Nic dziwnego, że większość klientów salonów fryzjerskich decyduje się na cieniowanie włosów, ponieważ gwarantuje to idealną fryzurę, która nie wymaga skomplikowanych i czasochłonnych zabiegów stylizacji.

Medycyna estetyczna, dzięki przekraczaniu technologicznych granic i intensywnym badaniom w obrębie swojej dyscypliny, sięga po nowoczesne metody, które zastępują dawne sposoby radzenia sobie z problemami z nadmiarem tłuszczu.

Zdrowe, lśniące włosy to dla wielu osób synonim piękna. Włosy mogą dodawać pewności siebie i poprawiać samopoczucie. Istnieją różne metody na porost włosów, jednak nie zawsze są one skuteczne. Często okazuje się, że niezbędna jest interwencja medyczna. Na szczęście alternatywą jest skuteczny przeszczep włosów.

Niestety z upływem lat twarz traci początkowy owal. Jest to związane z tym, że tkanka tłuszczowa z policzków przemieszcza się w dół. Przez to twarz wydaje się starsza, a skóra jest mniej elastyczna. Wolumetria twarzy to zabieg pozwalający na zlikwidowanie tych problemów. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej. 

Wiele osób narzeka na problemy z zaczerwienieniem skóry. Pochodzenie jego może być różne. Kiedy naczynia krwionośne w skórze zbyt szybko się rozszerzają i na jej powierzchni pojawiają się zaczerwienienie, to mówi się o tak zwanym uderzeniu gorąca.

Można powiedzieć, że dzisiaj wykorzystanie toksyny botulinowej jest o wiele bardziej sprawdzoną metodą, która pozwala na odpowiednie wygładzenie zmarszczek. Można powiedzieć czy tego typu zabieg medycyny estetycznej sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku usunięcia zmarszczek mimicznych, co w dużej mierze sprawia, że osoba podająca się takiemu zabiegowi może liczyć na poprawę wyglądu swojego ciała.

Jeśli zbliża się twoja wymarzona wakacyjna wycieczka, a ty nie jesteś gotowa, aby pokazać swoje ciało na plaży, umów się na serię zabiegów endermologii.

Problem łysiejącej skóry głowy dotyka szczególnie mężczyzn, u których nierzadko przypadłość ta sprawia zakłopotanie i powoduje niską samoocenę. Szczególnie wtedy, gdy łysienie zaczyna się w młodym wieku. Mikropigmentacja to zabieg, który często okazuje się odpowiedzią na wskazaną dolegliwość. 

Strona 1 z 7