Port i bliskość morza sprawiają, że Szczecin to jedno z tych miast, które przez cały rok kojarzą się z wakacjami. Jeśli jednak chcesz zapewnić dziecku niezapomniane chwile, możesz w prosty sposób połączyć przyjemne z pożytecznym. Letnie półkolonie z powodzeniem łączą zabawę i bezpieczeństwo, a dodatkowo mimowolnie stymulują rozwój najmłodszych. Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie w mieście? Sprawdź!

Najczęściej, aby dzieci rozładowały swoją energię zabiera się je na place zabaw czy do specjalnych sal. Jednak nie zawsze jest na to czas.

Kursy programowania dla dzieci i młodzieży to coraz szerszy temat i wiele możliwości. Grupy podczas tworzenia takich kursów, nadal, tak jak podczas ich stacjonarnych odpowiedników, posiadają rozgraniczenia wiekowe. Rodzice niejednokrotnie zadają pytanie o kursy programowania online dla dzieci w aspekcie tego, jak młody może być słuchacz. Oto nasze rekomendacje.

Odpowiednio zbilansowana dieta oraz zdrowe nawyki żywieniowe ważne są na każdym etapie życia.

Lato jest od tego, by odpoczywać, doświadczać, zwiedzać, korzystać z czasu, jaki można spędzić z rodziną lub znajomymi.

Montessori to coś, z czym wielu rodziców miało już styczność. Czy Ty również należysz do tego grona?

Większość rodziców uważa, że ich zadaniem jest ochrona dzieci przed chorobami i wirusami. Ale takie podejście nie zawsze jest pomocne, jeśli chodzi o przygotowanie dziecka na przyszłość.

Łóżeczko jest przez dłuższy czas królestwem niemowlaka, który spędza w nim całe dnie i noce. Dlatego tez, rodzic musi dołożyć absolutnie wszelkich starań, aby zapewnić dziecku w łóżeczku wygodę, ale również bezpieczeństwo.

Strona 1 z 2