Łuszczyca to choroba skóry, która dotyka wiele osób na całym świecie. Choć nie jest chorobą zagrażającą życiu, to wpływa na jakość życia pacjenta i może powodować wiele nieprzyjemnych objawów. W walce z łuszczycą jednym z rozwiązań jest terapia PUVA. Czym jest terapia PUVA, jak działa i czy jest skuteczna? O tym wszystkim dowiecie się czytając dalej.

Bostonka to bardzo nieprzyjemna w przebiegu i bardzo zakaźna choroba, którą można zarazić się poprzez bliski kontakt z osobą już chorą. O zakażenie nietrudno - zwłaszcza, gdy mamy na myśli dzieci uczęszczające do przedszkola lub żłobka.

Próchnica zębów to powszechny problem. Statystyki wskazują, że w Polsce choruje na nią aż 98% dorosłych, pojawia się też ona u dzieci – cierpi na nią 57% trzylatków, 80% pięciolatków, 90% siedmiolatków.

Wspomniane zapalenie ucha może dotyczyć każdej jego części: ucha zewnętrznego, środkowego oraz wewnętrznego.

Najlepsze apteki to miejsca, w których można znaleźć szeroki asortyment leków i z łatwością wybrać produkty, które spełnią oczekiwania.

Leczenie jaskry rozpoczęte w odpowiednim momencie, gdy nie dojdzie do prawie całkowitego obumarcia nerwu wzrokowego, to szansa na powodzenie.

W trakcie całego roku są okresy, kiedy dużo częściej popadamy w niełaskę losu, łapiąc wirusy, które zmuszają nas na kilka dni położyć się do łóżka.

Choroby alergiczne diagnozowane są coraz częściej, szczególnie u małych dzieci. Warto wiedzieć, co może sugerować wystąpienie alergii oraz gdzie zgłosić się z objawami. Wyjaśniamy, na co niemowlę może mieć alergię oraz czy katar u niemowlaka może być objawem uczulenia.

Strona 1 z 4