Wspomniane zapalenie ucha może dotyczyć każdej jego części: ucha zewnętrznego, środkowego oraz wewnętrznego.

Najlepsze apteki to miejsca, w których można znaleźć szeroki asortyment leków i z łatwością wybrać produkty, które spełnią oczekiwania.

Leczenie jaskry rozpoczęte w odpowiednim momencie, gdy nie dojdzie do prawie całkowitego obumarcia nerwu wzrokowego, to szansa na powodzenie.

W trakcie całego roku są okresy, kiedy dużo częściej popadamy w niełaskę losu, łapiąc wirusy, które zmuszają nas na kilka dni położyć się do łóżka.

Choroby alergiczne diagnozowane są coraz częściej, szczególnie u małych dzieci. Warto wiedzieć, co może sugerować wystąpienie alergii oraz gdzie zgłosić się z objawami. Wyjaśniamy, na co niemowlę może mieć alergię oraz czy katar u niemowlaka może być objawem uczulenia.

Leczenie alkoholizmu nie jest proste. Z reguły potrzeba adekwatnego wsparcia oraz pomocy psychologicznej. Jednak warto przezwyciężyć ten trud i rozpocząć terapię. Dzięki temu nasze życie stanie się lepsze.

Kleszcze występują praktycznie na całym świecie. Wbrew powszechnemu przekonaniu żyją nie tylko w lasach. Można je spotkać również w miejskich parkach, przydomowych ogródkach, a nawet na podwórkach.

Badanie profilaktyczne to badania, które są niezwykle ważne i potrzebne, ponieważ to właśnie dzięki nim można uniknąć rozwoju wielu niebezpiecznych chorób.

Strona 1 z 3