poniedziałek, 27 lipiec 2020 10:41

Rustykalne krówki weselne

krówki weselne rustykalne krówki weselne rustykalne

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenia dla państwa młodych, a także wzruszające i długo wyczekiwane chwile dla rodziców i dziadków. Zanim jednak dojdzie do tej ważnej i niezapomnianej chwili, przed państwem młodym długie przygotowania. Jednakże większość obowiązków spada zazwyczaj na pannę młodą.Przed panną młodą stoi trudne zadanie - organizacją wesela marzeń. Warto zabrać się za to wystarczająco wcześnie, ponieważ aktualnie średni czas oczekiwania na salę na wesele wynosi dwa lata. Po zarezerwowaniu sali tempo przygotowań może zwolnić. Para młoda musi ustalić budżet, jaki mogą przeznaczyć na ten dzień. Warto się zastanowić na jaką imprezę nas stać i czy rodzice mogą nam finansowo pomóc, jednak nie warto brać na ten dzień ogromnych kredytów.

Każda panna młoda ma swoją wizję wesela. Jedne panie wolą styl Glamour, inne zaś rustykalny. Na szczęście żyjemy w takich czasach, że każda z pań zdajcie zarówno sukienkę jak i elementy dekoracyjne dostosowane do jej wizji.

Ślub w stylu rustykalnym jest popularny na terenie całej Polski, nie tylko na terenach wiejskich czy górskich, i wciąż zyskuje na popularności. Pary młode stawiają na drewno, naturę i delikatność. Takie wesele cechuje prostota, ale oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Na takim weselu można doświadczyć naturalnych materiałów. Dekoracje tworzą swojski klimat.

Wybór takiej tematyki wesela wiąże się z pewnymi ograniczeniami - jeśli już się na niego zdecydujemy, to powinniśmy się go trzymać w każdym elemencie wesele. Panna młoda powinna zdecydować się na zwiewną, koronkową sukienkę, jeśli chce utrzymać klimat rustykalny, aniżeli na wyszywaną diamentami rybkę.

Tego samego stylu państwo młodzi powinni trzymać się przy wyborze na przykład upominków dla gości. Świetnym wyborem będą krówki weselne rustykalne, o krótkim, naturalnym składzie i specjalnie zaprojektowanym opakowaniem. Na opakowaniu mogą znajdować się imiona państwa młodych, oraz data tego jakże ważnego wydarzenia. Dodatkowo można zastosować na nich wzór chociażby kwiatów łąkowych. Opakowanie może być utrzymane w kolorach ziemi, ciemnej zieleni i kolorach pastelowych. Będzie to piękny i smaczny upominek dla gości, który z łatwością można utrzymać w rustykalnym stylu. Styl rustykalny lubi też naturalne element - upominki dla gości można spakować przy pomocy juty, płótna czy sznurka.

Jeśli szukamy rustykalnych inspiracji to pamiętajmy, że ten styl to ukłon w stronę swojskiego stylu życia i natury. Sala bogato wyłożona drewnem to bardzo wdzięczne płótno, które można przyozdobić pieńkami, mchem (chrobotek sprawdzi się znakomicie) czy szyszkami. Warto postawić na świece oraz lampiony. Owoce i warzywa, a także koronki to nieodłączny element tego stylu, dzięki któremu możemy wprowadzić też ładne podarki dla gości w postaci rustykalnych krówek.

Także księga gości w tym stylu daje nam sporo możliwości. Wybierze album, który ma drewnianą okładkę, najlepiej związaną sznurkiem. Będzie to piękna pamiątka dla nas i okazja do wykazania się dla gości.