środa, 23 luty 2022 12:27

Najmodniejszy manicure nadchodzącego sezonu – jak zdobić paznokcie?

sklep z lakierami hybrydowymi sklep z lakierami hybrydowymi Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Piękne i zadbane dłonie, a także estetycznie pomalowane paznokcie to często wizytówka dla kobiet. Ładnie pomalowane paznokcie przyciągają także uwagę już z daleka.

Warto, co jakiś czas sprawdzać nowe trendy w manicure, by dłonie zawsze prezentowały się pięknie i modnie. Dobrze przy tym pamiętać, że niektóre z trendów, takie jak manicure francuski, są ponadczasowe, zmienia się czasem jedynie kolor przy nich wykorzystywany czy nieco inaczej wykonywany jest główny wzór. Sprawdź, jakie trendy w manicure będą najmodniejsze w tym roku.

Jaki manicure będzie modny w nadchodzącym sezonie?

Jeżeli chodzi o kolory, które będą w tym roku modne na paznokciach, to warto zainwestować w lakiery w różnych odcieniach błękitu i niebieskiego. Modne będą zarówno delikatniejsze odcienie jak np. baby blue, jak i bardzo wyraziste takie jak granat czy kobalt. Jeżeli chodzi o klasykę manicure, czyli manicure francuski, będzie on dalej popularny, jednak w nieco nowszej, bardziej ekstrawaganckiej odsłonie. Możesz postawić na wyrazistą końcówkę, a nawet taką, która będzie wykonana lakierem z dodatkiem brokatu czy o metalicznym wykończeniu. Możesz też połączyć oba wyżej wspomniane trendy i postawić na manicure francuski z niebieską końcówką.

sklep z lakierami hybrydowymi

sklep z lakierami hybrydowymi

W tym sezonie modne też będą paznokcie pomalowane lakierem o matowym lub satynowym wykończeniu. W jednym manicure możesz połączyć efekt lakieru błyszczącego i matowego, by uzyskać jeszcze ciekawsze wrażenie wizualne. Oprócz tego w modzie będą także metaliczne i holograficzne wykończenia manicure. Jeżeli zaś lubisz jednolite kolory postaw na różne odcienie brązu, który to kolor ponownie wszedł do łask celebrytek, influencerek, a także stylistek paznokci.  

Lakiery hybrydowe i inne produkty do zdobienia paznokci – gdzie warto je kupować?

Obecnie wiele osób wskazuje na to, że jednymi z najlepszych lakierów są lakiery hybrydowe. Pozwalają one na uzyskanie ciekawych efektów manicure i dodatkowo długo utrzymują się na paznokciach. Dlatego też warto znaleźć sprawdzony sklep z lakierami hybrydowymi, który będzie dobrze zaopatrzony. Jeżeli lubisz paznokcie ozdobione różnego rodzaju wzorami, a boisz się, że samodzielnie ich nie wykonasz, możesz wybrać specjalne blaszki do wykonywania ozdobnych stempli na paznokciach. Do ich wykonania oprócz blaszki będziesz potrzebować specjalnego lakieru, a także stempla oraz płytki do rozprowadzania lakieru na blaszce. Dobrze zaopatrzone sklepy oferują wiele różnorodnych wzorów do wyboru, co pozwoli ci na stworzenie za każdym razem innego, niezwykle ciekawego manicure.