środa, 23 marzec 2022 19:59

Laserowe odmładzanie skóry - w jakim wieku najlepiej je wykonać

Laser frakcyjny Laser frakcyjny pixabay

Każda kobieta marzy o tym, aby czas zatrzymał się wówczas, kiedy to skóra jest jędrna i idealnie gładka. Niestety zegar biologiczny wciąż tyka i biegiem lat oznaki starzenia się coraz bardziej widoczne.

Gdy na twarzy pojawiają się nieestetyczne zmarszczki i zaczerwienienia, wówczas warto zdecydować się na laserowe odmładzanie skóry.

Kiedy warto odmłodzić skórę za pomocą lasera?

Jest wiele czynników, które wpływają na proces starzenia się skóry. W związku z tym u każdej osoby skóra starzeje się w różnym tempie. U niektórych kobiet pierwsze oznaki starzenia pojawiają się już przed trzydziestym rokiem życia. Z kolei inne panie młodo i atrakcyjnie wyglądają nawet po czterdziestce. Niemniej, gdy pojawią się oznaki starzenia się skóry, to wówczas warto zdecydować się na usunięcie tych niedoskonałości z pomocą lasera.

Gdy regularne korzystanie z kosmetyków nie daje oczekiwanych rezultatów, to wówczas warto czym prędzej skorzystać z możliwości jakie daje dziś medycyna estetyczna.

Kurze łapki, obwisła skóra, nieestetyczne przebarwienia i utrata jędrności skóry to takie niedoskonałości, które można usunąć z pomocą lasera. Regularne korzystanie z osiągnięć medycyny estetycznej pozwala pozbyć się znaków upływającego czasu i na nowo cieszyć się z pięknego wyglądu.

Gabinet kosmetyczny - Wrocław Coco - Time a skuteczne odmładzanie skóry

Starzenie się skóry jest efektem spowolnionych procesów regeneracyjnych. Z wiekiem odbudowuje się ona coraz wolniej. Z upływem lat następuje zmniejszenie produkcji kolagenu - budulca odpowiadającego za elastyczność skóry. W związku z tym zmniejsza się ilość włókien elastynowych w skórze. Czynniki te powodują że skóra zaczyna tracić młodzieńczą jędrność. Jędrność skóry można odzyskać decydując się na zabieg z użyciem nowoczesnych urządzeń.

Laser frakcyjny to bardzo popularny sprzęt z którego mogą korzystać już kobiety w wieku 25 lat. To niezawodne urządzenie służy do odświeżania twarzy oraz likwidowania pierwszych objawów utraty kolagenu. Można go stosować także u starszych osób, które to potrzebują wyraźnego efektu liftingującego.

Zabieg laserowego odmładzania skóry twarzy jest przeznaczony dla każdej osoby, która dostrzega u siebie pierwsze oznaki starzenia skóry i chciałaby im aktywnie przeciwdziałać. Wyjątkiem są pewne przeciwwskazania z którymi warto się zapoznać decydując się na zabieg.

Doskonałe efekty można uzyskać już po kilku wizytach. Istotną zaletą laserowego odmładzania skóry jest bezbolesność zabiegu. Pacjenci odczuwają jedynie niewielki dyskomfort, który podczas zabiegu jest łagodzony strumieniem zimnego powietrza.

Gabinet Coco – Time we Wrocławiu to sprawdzone miejsce, w którym można wykonać taki zabieg. Pracują w nim bowiem doświadczeni specjaliści, którzy zawsze chętnie służą radą i pomocą oraz którzy to podchodzą do swej pracy z ogromnym zaangażowaniem oraz troską o każdego pacjenta.