piątek, 27 listopad 2020 10:59

Perły Księżniczki

Perły Księżniczki Perły Księżniczki

Kobiece zdrowie intymne to dalej temat często wrażliwy, a nawet traktowany jak tabu.

 

A przecież odpowiednia pielęgnacja okolic intymnych oraz dbanie o ich zdrowie pozwalają na zachowanie komfortu fizycznego i psychicznego. Warto też podkreślić, że niekiedy zakażenia intymne mogą mieć wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Jak zatem dbać codziennie o zdrowie miejsc intymnych i co zrobić, gdy dojdzie do zakażenia?

Zdrowie intymne kobiety – jak o nie dbać?

Okolice intymne kobiety to bardzo delikatne miejsce, o które należy odpowiednio dbać. Przede wszystkim ważna jest należyta higiena osobista. Do mycia należy używać preparatów do tego przeznaczonych. Warto też pamiętać o odpowiedniej bieliźnie. Musi ona być wykonana z naturalnych, przewiewnych materiałów, które pozwalają skórze oddychać. Inaczej tworzy się wilgotne środowisko, które sprzyja rozwojowi infekcji intymnych. Trzeba też pamiętać o tym, że na zakażenia intymne częściej narażone są kobiety w okresie zmian hormonalnych np. w czasie ciąży czy menopauzy, a także te, które bardzo często korzystają z toalet publicznych, saun czy basenów.

Co zrobić w sytuacji, gdy pojawi się infekcja intymna?

Nawet osobom, które bardzo dbają o siebie, zdarzają się problemy ze zdrowiem intymnym. Co wtedy można zrobić? Jednym z rozwiązań jest zastosowanie produktu, który nazywa się Perły Księżniczki. Jego skład oparty jest na recepturze stosowanej od tysięcy lat w medycynie chińskiej. Ma on formę globulek, które umieszcza się w pochwie. Można je stosować przy problemach ze zdrowiem intymnym o różnym podłożu, między innymi przy mięśniakach, nadżerkach, infekcjach grzybiczych i bakteryjnych, a także zakażeniach wirusowych. Można je także stosować profilaktycznie. Wśród składników tego produktu wymienia się między innymi owoce selernicy, krokosz bawierski, ałun, a także modrzewnic chiński. Są to składniki znane i cenione od dawna przez medycynę chińską. Trzeba tutaj pamiętać o stosowaniu preparatu zgodnie z instrukcją jako wspomagającego główne leczenie choroby.