wtorek, 04 październik 2022 15:37

Na czym polega leczenie zębów pod narkozą?

znieczulenie stomatologiczne znieczulenie stomatologiczne pixabay

Leczenie zębów to czynność, która budzi niepokój i strach nie tylko u najmłodszych, ale również dorosłych pacjentów.

Nieprzyjemne skojarzenia, ból a także odgłosy wydawane przez urządzenia stomatologiczne sprawiają, że wizyta u dentysty oraz leczenie zębów dla wielu osób jest odkładaną w czasie koniecznością, co często prowadzi do pogorszenia stanu uzębienia i konieczności jego leczenia bardziej wymagającymi metodami. Co jednak, jeśli na wszelkie dolegliwości związane z wizytą u stomatologa jest lekarstwo? Dowiedz się na czym polega leczenie zębów pod narkozą i gdzie świadczone są tego typu usługi

Leczenie zębów pod narkozą - co musisz wiedzieć?

Leczenie zębów pod narkozą to nic innego jak przeprowadzanie zabiegów stomatologicznych w znieczuleniu ogólnym. W jego trakcie pacjent traci świadomość i nie czuje jakichkolwiek dolegliwości bólowych mogących być wywołane przez stomatologa przeprowadzającego określone zabiegi. Kliniki oferujące leczenie zębów pod narkozą dysponować muszą anestezjologiem, gdyż tego typu czynności medyczne wymagają weryfikacji ogólnego stanu zdrowia pacjenta i określenia jego predyspozycji do podjęcia tego typu leczenia. Choć leczenie zębów pod narkozą jest bezpieczne, to jednak odpowiednie procedury pozwalają w 100% zapewnić brak jakichkolwiek przykrych konsekwencji tego typu zabiegu. Jakie atuty ma leczenie zębów pod narkozą?  Z pewnością do najważniejszych z nich należy brak odczuwania bólu oraz świadomości, co znacznie wpływa i przekłada się na komfort psychiczny pacjenta oraz jego satysfakcję z leczenia. Dzięki znieczuleniu możliwym jest bezbolesne przeprowadzenie zabiegów takich jak szlifowanie zębów, usuwanie zepsutego uzębienia a także przeprowadzanie operacji mających na celu korektę wad zgryzu.

Usuwanie zębów pod narkozą - bezbolesne leczenie zębów

Usuwanie zębów pod narkozą to rozwiązanie dla pacjentów zmagających się z uporczywym bólem uzębienia wynikającym z próchnicy oraz innych chorób. Dzięki temu, że usuwanie zębów pod narkozą jest bezbolesne, niezależnie od tego, czy zabieg ten jest przeprowadzany na osobie dorosłej czy dziecku, pacjent nie ma świadomości podczas jego przeprowadzania. Ogranicza to zarówno strach i stres przed wizytą, jak również zapewnia satysfakcję wynikającą z braku odczuwania bólu podczas samego zabiegu. Usuwanie zębów pod narkozą wymaga doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy, którą swoim pacjentom zaoferować mogą jedynie najlepsze kliniki stomatologiczne takie jak Impladent w Gdańsku. Bezbolesne usuwanie zębów pod narkozą to zabieg, w trakcie którego niezbędna jest bowiem obecność nie tylko stomatologa i techników dentystycznych, ale również specjalistów oceniających predyspozycje pacjenta do leczenia tą metodą.  

Stomatologia w narkozie w klinice Impladent w Gdańsku

Stomatologia w narkozie to specjalność kliniki stomatologicznej dr Ziemlewskiego w Gdańsku. Impladent to nowoczesne centrum stomatologiczne dysponujące wykwalifikowaną kadrą, wieloletnim doświadczeniem, a także zapleczem technicznym umożliwiającymi przeprowadzanie najbardziej skomplikowanych i wymagających zabiegów oraz operacji stomatologicznych. Dzięki tym aspektom klinika Impladent oferuje nie tylko stomatologię w narkozie, ale również szereg innych usług stomatologicznych związanych z higieną jamy ustnej oraz prezencją uzębienia. Zaufaj specjalistom kliniki Impladent - sprawdź szczegóły dotyczące leczenie zębów w narkozie pod adresem https://www.ziemlewski.pl/oferta-zabiegi/znieczulenie-stomatologiczne/ i umów się na wizytę!