wtorek, 27 wrzesień 2022 12:12

Dla kogo Paraprotex?

Calivita Paraprotex Calivita Paraprotex Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

W XXI wieku jest dużo łatwiejszy dostęp do medycyny tradycyjnej, ale ludzie nadal zmagają się z licznymi chorobami. Cały czas za mało się mówi o profilaktyce zdrowotnej.

Można ją wdrażać za pomocą diety, sportu oraz rozmaitych suplementów diety. Trzeba też dbać o oczyszczanie organizmu z toksyn i z pasożytów jelitowych, o których istnieniu sporo osób nadal nie zdaje sobie sprawy. Pasożyty nie dość, że są uciążliwe (czego przykładem są owsiki u małych dzieci), to jeszcze mogą postawić organizm w stan ciężkiej choroby. Sprawdź, z czego składa się Paraprotex i dlaczego warto stosować ten suplement diety.

  1. Z czego składa się Paraprotex? Nie tylko sproszkowane nasiona komosy piżmowej
  2. Na co pomaga Paraprotex? Sposób na osiągnięcie właściwej równowagi mikrobiologicznej organizmu

Każdy człowiek odpowiada za swoje zdrowie. Odpowiada też za zdrowie swoich niepełnoletnich członków rodziny. Jeśli dana osoba opiekuje się osobą starszą, to również może czuć się odpowiedzialna za jej kondycję zdrowotną. Oczywiście nie chodzi tutaj o to, czy da się seniorom przywrócić stan zdrowia jak za młodych lat, ale o utrzymanie tego zdrowia w optymalnej kondycji. Paraprotex to jeden ważnych produktów, który w zasadzie powinien z wielu względów znaleźć się w każdej domowej apteczce. Calivita Paraprotex można zamówić w korzystnej cenie na stronie vita24.life/calivita-paraprotex-55.html

Z czego składa się Paraprotex? Nie tylko sproszkowane nasiona komosy piżmowej

W skład Calivita Paraprotex wchodzi między innymi:

  • ekstrakt z berberysu zwyczajnego
  • ekstrakt z kory Pau D'Arco
  • ekstrakt z nasion grejpfruta
  • olej z goździkowca korzennego
  • sproszkowany czosnek
  • żywica z balsamowca mirra.

Te naturalne składniki są niezwykle pomocne w trakcie oczyszczania organizmu na przykład z pasożytów jelitowych. W kuracji Paraprotexem, gdzie głównym zadaniem jest pozbycie się pasożytów z organizmu, istotną rolę odgrywa tabletka ze sproszkowaną komosą piżmową. 

W ostatnim czasie bardzo popularny stał się ekstrakt z berberysu zwyczajnego, który między innymi obniża poziom glukozy we krwi i wspomaga procesy trawienia (w tym wydzielanie enzymów trawiennych). 

Pau D'Arco korzystnie wpływa na poprawę funkcjonowania układu immunologicznego. Pozostałe składniki aktywne również wzmacniają siły obronne organizmu. Co więcej, przyczyniają się do lepszego wchłaniania niezbędnych substancji odżywczych.

Na co pomaga Paraprotex? Sposób na osiągnięcie właściwej równowagi mikrobiologicznej organizmu

Paraprotex przede wszystkim zwalcza pasożyty takie jak owsiki, tasiemce, glisty i lamblie. Niweluje problemy związane z cukrzycą. Skutecznie radzi sobie ze zmianami na skórze. Jest pomocny przy zwalczaniu chorób układu nerwowego, układu krążenia i układu kostno — stawowego.