niedziela, 26 czerwiec 2022 11:09

Anna Szalkowska, czyli wróżka, dla której magia miłosna nie ma tajemnic

rytuały miłosne rytuały miłosne Zdjęcie dodane przez Min An: https://www.pexels.com/pl-pl/zdjecie/monochromatyczne-zdjecie-pary-trzymajacej-sie-za-rece-1004014/

Szukasz prawdziwej miłości? Wierzysz, że gdzieś tam czeka na Ciebie wymarzony partner? Wiara to jedno, ale bez działania Twoje marzenia pozostaną tylko marzeniami!

Zamiast rozmyślać nad dotychczasowymi niepowodzeniami lepiej skorzystać z możliwości, jakie dają rytuały miłosne. Znana od wieków magia wciąż jest żywa, a potencjał otaczającej nas energii może zadziwiać. Jeśli chcesz mieć szczęście w miłości, wizyta u wróżki może pomóc Ci odnaleźć prawdziwe uczucie. Znalazłeś partnera, ale Twój związek przechodzi kryzys? Wsparcie rytualisty pozwala rozwiązać problemy i przywrócić pozytywne emocje. Dlaczego warto postawić na energię astralną? Sprawdź, jak działa rytuał miłosny!

Magia miłosna – rytuały na powodzenie w miłości

Dobre chęci, zaangażowanie i ciężka praca – nić porozumienia z drugą osobą to dopiero pierwszy krok do stworzenia głębszej relacji. A ponieważ pierwszy krok jest najtrudniejszy, wsparcie oferuje wróżka Anna Szalkowska. Wykonany przez nią rytuał miłosny z https://rytualy-milosne.pl/ pomaga znaleźć odpowiedniego partnera i przekuć więź emocjonalną w prawdziwe uczucie.

Problemy ze znalezieniem partnera mogą mieć różne podłoże. Czasem jest to tryb życia i związany z nim brak czasu, a innym razem nieśmiałość lub złe doświadczenia z przeszłości. Zdarza się, że nie wiemy, kto jest nam przeznaczony lub żywimy nieodwzajemnione uczucie. Jesteśmy w związku, ale relacja przechodzi kryzys. W takich sytuacjach wróżka może pomóc zrozumieć własne potrzeby i oczekiwania wobec sytuacji, w jakiej się znajdujemy. Działania energetyczne pomogą dotrzeć z odpowiednim przekazem do wybranej osoby i wykorzystać potencjał energii, która nas otacza do nawiązania więzi.

Energia astralna może posłużyć do dotarcia do konkretnej osoby z pozytywnymi wibracjami, dzięki którym powstanie zalążek emocji. Taka więź jest fundamentem do stworzenia prawdziwej relacji. Aby jednak było to możliwe, niezbędne jest wsparcie doświadczonego rytualisty, który wybierze najlepszy rytuał miłosny i właściwie ukierunkuje energię.

Jakie efekty daje rytuał miłosny?

Rytuały miłosne działają jedynie wtedy, gdy zostaną odpowiednio dopasowane do osoby zamawiającej. Liczą się jej potrzeby, intencje wobec wybranka, a nawet przyczyny dotychczasowych niepowodzeń. Według Anny Szalkowskiej to właśnie adekwatny wybór rytuału jest najważniejszym aspektem działania magii miłosnej.

Trzeba pamiętać, że efekty rytuału miłosnego trudno jednoznacznie określić. Wszystko zależy od tego, jak ułoży się energia i jak zareaguje osoba, do której ta energia trafi. Przeszkodą może być brak podatności na działania energetyczne, ale też brak szczerości podczas rozmowy z wróżką. Rezultaty można zauważyć bardzo szybko albo dopiero po dłuższym czasie – jest to kwestia indywidualna, dlatego nie ma sensu zniechęcać się pozornym brakiem efektów.

Aby zwiększyć swoje szanse na powodzenie w miłości, warto wierzyć w działanie magii – afirmować szczęśliwe życie u boku wybranego partnera oraz stosować się do wskazówek rytualisty. Perspektywy będą tym lepsze, im większe jest doświadczenie wróżki, dlatego najlepiej wybrać polecanego rytualistę. Powinien on nie tylko wiedzieć, jak pracować z energią, ale też potrafić z empatią odnosić się do każdego problemu dostrzegając aspekty, z których sami nie do końca zdajemy sobie sprawę.

Musimy także mieć świadomość, że wykonanie rytuału nie zawsze jest możliwe. Co do zasady, wróżka stara się pomagać wszystkim, którzy szukają szczęścia w miłości. Jednak w niektórych sytuacjach nie jest to możliwe, na przykład wtedy, gdy wybranek jest już w związku. Przeszkodą będzie także brak podatności na działania energetyczne, który oznacza, że energia astralna i jej przekaz pozostaną niezauważone.

Rytuał egipski czy spętanie miłosne?

Rytuał miłosny niejedno ma imię. Większość kultur miała własne obrzędy, z których współcześnie czerpiemy pełnymi garściami. Są to zarówno rytuały z zakresu białej, jak i czarnej magii, te, które jedynie nieco pomagają szczęściu, i te wymuszające określone reakcje.

Biała magia to bezpieczne rytuały miłosne ukierunkowane na tworzenie naturalnych więzi. Podszepty podświadomości są drogowskazem wskazując ścieżki, którymi warto podążać. Nawiązana nić porozumienia jest jak najbardziej szczera i może stanowić podstawę do zbudowania związku opartego na prawdziwym uczuciu. Z możliwości białej magii korzysta chociażby rytuał egipski z https://rytualy-milosne.pl/rytual-egipski/. Ten wykonywany po zmroku obrzęd wywodzi się jeszcze z czasów starożytnych, kiedy Egipt przesiąknięty był mistycyzmem. To zaawansowana magia miłosna pozwalająca zdobyć serce partnera, ale też zażegnać konflikty i spory czy uspokoić sytuację, gdy w pobliżu znajdują się nieprzychylne nam osoby. Świetnie sprawdza się nawet w przypadkach na pierwszy rzut oka beznadziejnych.

Czarna magia to całkowite przeciwieństwo białomagicznych rytuałów. Spętanie miłosne czy czarna msza wykonywane są na specjalne życzenie osoby zamawiającej, a ich efekty niosą ze sobą skutki uboczne. Problemy po wykonanym rytuale mogą pojawić się nawet po wielu latach. Wynika to z faktu, że nieprzyjazna człowiekowi czarna magia wykorzystuje przymus, a więc w pewnym sensie tworzy sztuczną więź. W perspektywie czasu jest to męczące i może być zarzewiem konfliktów.