poniedziałek, 11 lipiec 2022 14:51

Kołdra dla dzieci na każdą porę roku

kołdra dla dzieci kołdra dla dzieci .babymetka.pl

Kołdra dla dzieci powinna sprawdzać się podczas każdej pory roku i temperatury. Kiedy chcesz zadbać o sen swojego maluszka, sprawdź jakie nowości oferuje rynek.

 kołdra dla dzieci

kołdra dla dzieci

To, co najlepsze

Pragniesz dla swojego dziecka tego, co najlepsze. Wybierając kołdrę, warto sięgnąć po taką z antyalergicznym wypełnieniem. Kołdra antyalergiczna z nieuczulającym delikatnej skóry dziecka wypełnieniem silikonowym, została stworzona tak, by podczas najbardziej żywiołowych snów nie przesuwała się. Wszyte w poszewkę wypełnienie zawsze pozostanie na miejscu. Rozmiary kołder również zostały dopasowane do Twoich potrzeb. Możesz wybierać od rozmiaru S dla maluszków do XXL dla nieco starszych dzieci. Kołdra dziecięca ma być miękka i łatwa do wyprania, i tego się trzymamy.

kołdra zimowa

kołdra zimowa

Sprawdzone kołdry całoroczne

Kołdra bawełniana powstaje u nas w dwóch wersjach do wyboru: z grubym wypełnieniem zimowym oraz lżejszym całorocznym. Obie kołdra antyalergiczne są uszyte z certyfikowanych materiałów, w naszych pracowniach w Polsce. Kołdry puchowe często są za ciężkie dla dzieci, dlatego maluszki rozkopują się w nocy. Nasza kołdra zimowa zapewnia odpowiednią wentylację, a przy tym komfort termiczny. Gwarantuje komfortowy sen w ciepłym przytulnym gniazdku, którego na pewno pozazdrościsz swojemu dziecku.

kołdra bawełniana

kołdra bawełniana

Wiele wzorów kołderki dziecięcej

W naszej ofercie znajdziesz pełen wybór wzorów poszewki. Od tych z ulubionymi bohaterami bajek, przez króliczki, alpaki, samochody, dinozaury, aż po jednolity kolor kołdry dla dzieci. Od Ciebie zależy, jaką będzie miała barwę poszewka z drugiej strony. Na życzenie wszywamy również metki sensoryczne, które wspierają rozwój zmysłów Twojego maluszka. Tkanina każdej z naszych kołder nadaje się dla alergików, wykonana jest z materiałów zapobiegających rozwojowi drobnoustrojów. Przy tym każda z nich jest jest stworzona z dopracowaniem szczegółów, a pełen wybór niebanalnych fasonów sprawi, że znajdzie się coś dla każdego dziecka.

kołdra dziecięca

kołdra dziecięca

Kołdra dziecięca - grubości

Dla małych dzieci kołdry powinny stanowić oazę ciepła i niezakłóconego snu. Zapewniają to produkty miłe w dotyku, o dobrej jakości. Staramy się, by nasze kołdry antyalergiczne dostarczały takich właśnie wrażeń. Kołdra całoroczna świetnie sprawdzi się jako wstawka do wózka dziecięcego lub na szczególnie gorące noce. Jednak by mieć pewność, że maluszek nie zmarznie, wypróbuj kołdrę z wypełnieniem zimowym. Dla niemowlaków to pewność, że czują się komfortowo. Przecież jeszcze niedawno znajdowały się tuż pod Twoim sercem. Kołdry, które sprostają tak wysokim standardom, znajdziesz na https://www.babymetka.pl/347-koldry-dla-dzieci.