Os. Sarmackie 1/4. 62-020 Zalasewo
+48 61 875 54 08 | +48 503 803 909
Aktualności

Nasza specjalistka logopedii i neurologopedii przeprowadzi bezpłatne konsultacje - zapisy trwają.

Plakat A3 LOGOPEDA facebook

 

 

Z radością informujemy, że w naszym Centrum wykonujemy już zabiegi krioterapii w zakresie usług dermatologicznych.

KRIOTERAPIA W DERMATOLOGII:

  • brodawki wirusowe,
  • kłykciny kończyste,
  • włókniaki miękkie,
  • brodawki łojotokowe (rogowacenie łojotokowe),
  • trądzik,
  • łysienie plackowate.

PODOLOGIA:

  • zrogowaciały naskórek,
  • modzele oraz odciski.

Zapraszamy na zabiegi po uprzedniej konsultacji z naszą specjalistką dermatologii dr. n. med. Anną Hochół-Molendą.

 

Przewlekła niewydolność żylna to zespół objawów wywołany zaburzeniami odpływu krwi żyłami kończyn dolnych. Według badań problem ten dotyczy aż 47% kobiet i 37% mężczyzn w Polsce zatem decydowanie częściej występuje u kobiet. Trend tej jest o wiele bardziej widoczny w młodszych grupach wiekowych - do 35. roku życia niewydolność żylna jest sześciokrotnie częstsza u kobiet.

Jedną z metod leczenia wykorzystywaną przez chirurgów naczyń jest skleroterapia.

Wiele problemów dzieci w szkole wynika z kłopotów ze słuchem. U nas możesz zbadać swoje dziecko i siebie. My również diagnozujemy APD - Zaburzenia Przetwarzania Słuchowego. Nie musisz z dzieckiem jechać do Warszawy! Nasza specjalistka Halina Paliwoda doskonale orientuje się w tematyce - Neuroflow Aktywny Trening Słuchowy możesz mieć na miejscu. Polecamy zapoznanie się z tematem, ponieważ wciąż niewiele mówi się o zaburzeniu APD, a mając diagnozę - można prowadzić skuteczną terapię.

neuroflow.pl/dla-rodzicow/czy-moje-dziecko-ma-apd

 

Półmaraton Biegi Szpot Swarzędz za nami. Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Zmierzyliśmy ciśnienie i poziom cukru 230 osobom, a kilkadziesiąt skorzystało z konsultacji naszej specjalistki dietetyczki Joanna Baran. Dziękujemy za współpracę.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko. W sobotę od 13:00-18:00 można skorzystać z bezpłatnego pomiaru ciśnienia i poziomu glukozy, a między godziną 14:00 a 18:00 odbędą się konsultacje dietetyczki Joanny Baran. Będzie to doskonała okazja, by porozmawiać o zasadach odżywiania, szczególnie istotnych dla sportowców - co jeść przed biegiem, jak przygotować organizm na wysiłek, jak odpowiednim odżywianiem go zregenerować po wysiłku. Nasza specjalistka wykonywać będzie również pomiary składu ciała, dzięki czemu każda zainteresowana osoba będzie mogła dowiedzieć się, czy ma prawidłowe proporcje tkanki tłuszczowej i mięśni, a także, czy nawodnienie organizmu jest właściwe. W niedzielę od 10:00 do 13:00 wykonywać będziemy pomiar ciśnienia i poziomu glukozy.

Zbliża się nowy rok szkolny, a z nim - typowe szkolne i przedszkolne problemy... Warto pomyśleć nie tylko o wyprawce szkolnej, ale również - a może przede wszystkim - o potrzebach emocjonalnych dzieci... Zapraszamy do zapoznania się z artykułem i na konsultacje z naszą specjalistką.

Badanie wykonuje chirurg dr n.med. Paweł Sobański. Rektoskopia to badanie, które umożliwia ocenę stanu morfologicznego błony śluzowej badanego odcinka jelita grubego i pozwala wyjaśnić zmiany o podłożu zapalnym, wrzodowym lub nowotworowym. W trakcie rektoskopii można również zobaczyć końcowy odcinek jelita grubego - esicę. Zapraszamy na konsultacje.

Strona 1 z 17