Os. Sarmackie 1/4. 62-020 Zalasewo
+48 61 875 54 08 | +48 503 803 909
Media o nas

Nowoczesna ultrasonografia w diagnostyce urazów u biegaczy. Wywiad z Arletą Witkowską-Łuczak, specjalistką radiolog.

Dożynki, Święto Plonów - jak co roku, to doskonała okazja, by nie tylko podziękować za szczęśliwe ukończenie żniw i prac polowych, ale także poznać się i wspólnie bawić. Jest to również świetny moment, by porozmawiać o naszym życiu, zdrowiu i działaniach, które podejmujemy lub nie, by było ono jak najlepsze. Dlatego z przyjemnością będziemy gościli w Paczkowie panie z Poznańskiego Stowarzyszenia AMAZONKI, które na zaproszenie Centrum Medycznego DIAGNOSIS ze Swarzędza – Zalasewa będą do Państwa dyspozycji na stoisku DIAGNOSIS od godziny 14 do 20.

Diagnoza w porę. O tym, jak USG pomaga wykryć raka
Nawet co trzeci ultrasonograf w Polsce może być nie dość dokładny. Gdy stawką jest ludzkie życie, należy zadbać o najwyższe standardy. Rozmowa z Arletą Witkowską-Łuczak i Adamem Łuczakiem z Centrum Medycznego Diagnosis oraz Tomaszem Zwolińskim, burmistrzem Swarzędza.
 

Strefa Sportu Tenis & Fitness siódmy rok z rzędu zorganizowała turniej tenisowy dla amatorów. Tym razem zawodnicy stanęli w szranki na krytych kortach klubu 14 czerwca 2015, by wyłonić najlepszych spośród siebie.
Od rana na kortach w Klubie Strefa Spotu Tenis & Fitness rywalizowało 16 zawodników, nie tylko ze Swarzędza, ale również z Poznania, Stargardu Szczecińskiego i Inowrocławia. Rosnące zainteresowanie amatorskim tenisem cieszy.

Więcej artykułów…